Online Kasiino Eesti
→
Makseviisid
→
Paypal
Väljaandja
Eesticasiino.com

Paypal

PayPal-kasiinod on online-kasiinod, mis võimaldavad mängijatel Trustly-maksesüsteemi abil sisse maksta ja raha välja võtta. Loe edasi, et saada rohkem teavet PayPal kasutamise eeliste kohta online-kasiinodes.
Eelised
 • Suurenenud turvalisus
 • Mugavus
 • Boonuspakkumised
Puudused
 • Tasud
 • Piiratud saadavus

Parimad PayPali kasiinod

TonyBet
TonyBet
4.6/5
Paf
Paf
4.6/5

Mis on PayPal?

PayPal on online-maksete platvorm, mis võimaldab teil saata raha sõpradele ja ettevõtetele. See on üks populaarsemaid makseviise internetis ja seda saab kasutada enam kui 200 riigis. PayPali kasutamiseks on vaja vaid e-posti aadressi ja tasuta konto saab luua mõne minutiga. Kui oled oma konto üles seadnud, saad selle siduda oma pangakonto või krediitkaardiga, et saaksid hõlpsasti raha saata ja vastu võtta. Samuti saate PayPali kasutada toodete ja teenuste ostmiseks internetis. PayPaliga ostu sooritades ei näe müüja kunagi teie finantsteavet, mis aitab hoida teie isikuandmeid turvaliselt. Kokkuvõttes on PayPal kiire, mugav ja turvaline viis oma raha haldamiseks internetis.

đź“ś OmanikPayPal Holdings, Inc.
🧭 Asutatud aastal1998
đź’µ Vahetuskurss~%4
🌎 Kasiino levialaKõrge
đź’ł Makseviisi tĂĽĂĽpElektrooniline rahakott
đź’¸ Parimad alternatiividSkrill, Neteller

Mis on PayPal kasiinod

PayPal-kasiinod on online-kasiinod, mis aktsepteerivad makseviisina PayPali. PayPal on populaarne online-maksesüsteem, mida kasutavad miljonid inimesed üle maailma, et teha oste internetis. See on ka üks populaarsemaid makseviise online-hasartmängude puhul, sest see võimaldab mängijatel raha kiiresti ja turvaliselt sisse maksta ja välja võtta. PayPal-kasiinod pakuvad mugavat ja turvalist võimalust online-mängimiseks ning paljud maailma parimad kasiinosaidid pakuvad seda maksevõimalust. Kui otsid mugavat ja turvalist viisi online-mängude mängimiseks, siis võib PayPal-kasiino olla sinu jaoks ideaalne valik.

🏆 Parim PayPali kasiinoUnibet
🏆 Uusim PayPali kasiinoTonybet
🏆 Kiireimad PayPali väljamaksedPaf

Võrdle parimaid PayPali kasiinosid

Paf
Paf
4.6/5
Minimaalne sissemakse €10.00
Aeg taganeda Üks kuni viis päeva
Unibet Casino
Unibet
5/5
Minimaalne sissemakse €10.00
Aeg taganeda Üks kuni viis päeva
TonyBet
TonyBet
4.6/5
Minimaalne sissemakse €20.00
Aeg taganeda Üks nädal

Kuidas kasutada

PayPali konto loomine on kiire ja lihtne. Külasta lihtsalt PayPal.com ja klõpsake konto loomiseks “Registreeru”. Pead esitama oma e-posti aadressi, looma salasõna ja valima turvaküsimuse.

 1. Mine veebilehele www.paypal.com ja kliki nupule “Registreeru”.
 2. Sisesta oma telefoninumber.
 3. Kinnita oma telefoninumber.
 4. Loo sisselogimisandmed.
 5. Seadista oma profiil.
 6. Esita teave oma elukoha kohta ja alustage PayPali kasutamist.

Raha lisamiseks oma PayPal-saldole saate kanda raha oma pangakontolt või võtta vastu makseid teistelt PayPal-kasutajatelt. Raha ülekandmiseks pangakontolt logi oma PayPal-kontole sisse ja klõpsa vahekaardil “Minu konto” nupule “Raha ülekandmine”.

Saad oma PayPal-saldot kasutada internetis ostude tegemiseks või sõpradele ja pereliikmetele raha saatmiseks. Ostude tegemiseks logige lihtsalt oma PayPal-kontole sisse ja klõpsake vahekaardil “Minu konto” lingil “Pay Now”. Sisestage summa, mida soovite maksta, ja saaja e-posti aadress.

Võid ka raha oma PayPal-saldost välja võtta ja oma pangakontole üle kanda. Selleks logi oma PayPal-kontole sisse ja klõpsake vahekaardil “Minu konto” nupule “Raha välja võtta”. Sisesta summa, mille soovite välja võtta, ja valige välja võtmise meetodiks “Transfer to Bank Account” (ülekanne pangakontole).

Ohutus

PayPal on tänapäeval üks populaarsemaid makseviise. Kuid kas see on turvaline? Kuigi on teatatud mõningatest pettusejuhtumitest, on PayPal üldiselt turvaline ja ohutu viis maksete saatmiseks ja vastuvõtmiseks. PayPal kasutab teie andmete turvalisuse tagamiseks valdkonna juhtivat krüpteerimis- ja pettusetõrjetehnoloogiat. Lisaks pakub PayPal ostjate kaitset sobivate ostude puhul, nii et saate teha oste kindlalt. Üldiselt on PayPal turvaline ja mugav viis maksete saatmiseks ja vastuvõtmiseks internetis.

PayPal vs. muud makseviisid

Online-maksete puhul on PayPal selge liider. PayPalil on üle 277 miljoni aktiivse konto ja see töötleb üle 9 miljoni tehingu päevas. Kuid kuigi PayPal on kõige populaarsem makseviis, ei ole see ainus võimalus. Teised populaarsed valikud on Revolut, Trustly, Skrill ja Neteller. Mis on siis erinevus? Vaatame lähemalt.

 • PayPal on kõige laialdasemalt aktsepteeritud makseviis, mida kaupmehed kogu maailmas maksevahendina aktsepteerivad. PayPalil on siiski mõned puudused. Esiteks võib kaupmeeste jaoks olla PayPali aktsepteerimine kallim kui teiste meetodite puhul. Kasutajate jaoks võivad olla tasud ka raha väljavõtmise eest PayPal-kontolt või rahvusvaheliste maksete tegemise eest.
 • Revolut on uuem makseviis, mis pakub PayPali ees mõningaid eeliseid. Esiteks ei ole rahvusvaheliste maksete tegemine Revoluti abil tasuline. Teiseks pakub Revolut palju konkurentsivõimelisemat vahetuskurssi kui PayPal. Sellegipoolest võib Revoluti kasutamine olla keeruline, sest kaupmehed ei aktsepteeri seda veel laialdaselt.
 • Skrill on teine populaarne online-makseviis. Sarnaselt PayPalile aktsepteerivad Skrilli kaupmehed ĂĽle kogu maailma. Ja nagu Revolut, ei võta ka Skrill rahvusvaheliste maksete eest mingeid tasusid. Ăśks Skrilli eelis nii PayPali kui ka Revoluti ees on see, et see pakub koheseid väljamakseid – seega saad oma raha kohe kätte, ilma et peaksid ootama selle väljamaksmist. Skrillil on siiski ka mõned puudused: seda ei aktsepteerita nii laialdaselt kui PayPali ja mõnede tehingute (sealhulgas väljamaksete) eest tuleb maksta tasu.
 • Neteller on teine võimalus online-maksete tegemiseks. Neteller on Skrilliga sarnane, kuna pakub koheseid väljamakseid ja seda aktsepteerivad paljud kaupmehed ĂĽle maailma. Netelleril on aga ĂĽks suur eelis Skrilli ees: väljamaksete eest ei võeta tasu! Seega, kui otsid võimalust, kuidas saada oma raha kohe kätte ilma teenustasusid maksmata, võib Neteller olla sinu jaoks hea valik. Siiski, nagu Skrill, ei ole ka Neteller nii laialdaselt aktsepteeritud kui PayPal – seega võib teil olla probleeme selle kasutamisega mõnes kaupluses.

Elised ja puudused

Eelised

 • Suurenenud turvalisus: Kui kasutate PayPal’i raha sissemaksmiseks oma online-kasiino kontole, võid olla kindel, et sinu raha on turvaline ja kaitstud. PayPal kasutab teie finantsteabe kaitsmiseks tipptasemel turvameetmeid ja kõiki sinu tehinguid töödeldakse turvalise serveri kaudu. Lisaks pakub PayPal kõigi sinu ostude puhul ostjakaitset, nii et võid olla kindel, et saad oma raha tagasi, kui tehinguga peaks kunagi tekkima mõni probleem.  
 • Mugavus: Veel ĂĽks eelis, mis on PayPal’i kasutamisel oma online-kasiinokonto rahastamiseks, on mugavus. PayPali abil saate teha sisse- ja väljamakseid ĂĽkskõik millisest maailma paigast, ĂĽkskõik mis kellaaegadel. Kõik, mida vajate, on internetiĂĽhendus ja paar minutit, et tehing lõpule viia. See on suur eelis neile, kes soovivad mängida online-kasiinomänge, kuid kellel ei ole lihtne juurdepääs traditsioonilisele pangale.
 • Boonuspakkumised: Paljud online-kasiinod pakuvad mängijatele, kes kasutavad oma kontode rahastamiseks PayPali, spetsiaalseid boonuseid ja kampaaniaid. Need boonused võivad sisaldada tasuta keerutusi mänguautomaatidel, boonusraha ja isegi osalemist eksklusiivsetel võistlustel ja loosimistel. Need pakkumised pakuvad mängijatele stiimulit, et nad kasutaksid PayPali oma peamise makseviisina, mis võib pikemas perspektiivis säästa palju raha.

Puudused

 • Tasud: PayPali veebikasiinodes kasutamise ĂĽks puudus on sellega seotud tasud. Kui kasutate makse sooritamiseks PayPali, võtab kasiino tavaliselt tehingu eest tasu. Need tasud võivad aja jooksul lisanduda ja sinu võidud ära sĂĽĂĽa, kui sa ei ole ettevaatlik. Enne PayPali kasutamist on oluline kontrollida iga online-kasiino tasude graafikut, et oleksid kursis võimalike kuludega.
 • Piiratud saadavus: Teine negatiivne kĂĽlg PayPali veebikasiinodes kasutamisel on selle piiratud kättesaadavus. Mitte kõik online kasiinod ei aktsepteeri PayPali makseviisina, seega pead võib-olla kasutama mõnda muud meetodit, kui soovid teatud saidil mängida. Lisaks, isegi kui veebikasiino aktsepteerib PayPali, võivad selle kasutamisel olla teatud piirangud. Näiteks võivad mõned kasiinod lubada PayPali kasutada ainult sissemaksete tegemiseks, kuid mitte väljamaksete tegemiseks.  
Suurenenud turvalisus
Mugavus
Boonuspakkumised
Tasud
Piiratud saadavus

Kuidas teha PayPal sissemakset

1/6
Samm 1
Mine kasiino saidile

Mine kasiino saidile

Logi sisse oma online-kasiino kontole.

Samm 2
Mine kassasse

Mine kassasse

Mine kassasse või pangaleheküljele.

Samm 3
Vali makseviis

Vali makseviis

Vali oma sissemakse meetodiks PayPal.

Samm 4
Sisesta summa

Sisesta summa

Sisesta summa, mille soovid sisse maksta, ja klõpsa nuppu "Saada".

Samm 5
Sind suunatakse PayPali

Sind suunatakse PayPali

Sind suunatakse edasi PayPali veebisaidile, et logida oma kontole ja kinnitada tehing.

Samm 6
Tee tehing

Tee tehing

Kui tehing on kinnitatud, kantakse raha kohe sinu online-kasiino kontole.

Kuidas PayPaliga raha välja võtta

 1. Logi sisse oma online-kasiino kontole.
 2. Mine kassasse või pangaleheküljele.
 3. Vali oma väljavõtmismeetodiks PayPal.
 4. Sisesta summa, mille soovid välja võtta, ja klõpsa nuppu “Saada”.
 5. Sind suunatakse edasi PayPali veebisaidile, et logida sisse oma kontole ja kinnitada tehing.
 6. Kui tehing on kinnitatud, kantakse raha sinu online-kasiino kontolt sinu PayPal-kontole 24 tunni jooksul.

PayPal kasiinomängud

Online Slots

Üks populaarsemaid kasiinomänge, mida saab PayPali kasutades mängida, on online mänguautomaadid. Online-mänguautomaadid on kasiinomängude liik, mida saab mängida arvutis või mobiilseadmes. On olemas palju erinevaid online-mänguautomaate ja need kõik pakuvad erinevaid mänguelamusi.

Blackjack

Blackjack on veel üks populaarne kasiinomäng, mida saab mängida PayPali abil. Blackjack on kaardimäng, milles mängijad püüavad jõuda võimalikult lähedale 21-le, ületamata seda. Mängija, kellel on mängu lõpus kõige suurem skoor, võidab.

Rulett

Rulett on kasiinomäng, milles mängijad panustavad sellele, kuhu pall pöörlevasse rattasse satub. Ruletis saab teha palju erinevaid panuseid ja mäng pakub erinevaid mänguelamusi.

Pokker

Pokker on kaardimäng, milles mängijad püüavad neile jagatud kaartide abil luua võimalikult head käed. Pokkerit saab mängida paljudes erinevates vormides ja see pakub erinevaid mängukogemusi.

Kuidas mängimist alustada

 1. Vali PayPal-kasiino: On palju online-kasiinosid, mis aktsepteerivad maksevahendina PayPali. Kindlasti vali oma mängude jaoks usaldusväärne ja litsentseeritud kasiino.
 2. Registreeri konto: Kui oled kasiino valinud, pead registreerima konto. See protsess on tavaliselt kiire ja lihtne ning nõuab, et esitaksid mõned isiklikud andmed, näiteks oma nime, aadressi ja sünnikuupäeva.
 3. Tee sissemakse oma kontole: Kui konto on registreeritud, saad seejärel PayPal’i abil sellele raha sisse maksta. Selleks logi lihtsalt oma PayPal-kontole sisse ja vali “Saada raha”. Sisesta summa, mille soovid oma kasiinokontole sisse maksta, ja vali rippmenüüst valik “Gaming”.
 4. Alusta mängimist: Kui raha on sinu kontole hoiustatud, võid hakata mängima mis tahes kasiinomänge, mis sulle meeldivad. Tutvu kindlasti iga mängu reeglitega, enne kui hakkad pärisraha eest mängima.
 5. Võitude väljavõtmine: Kui oled valmis raha välja võtma, mine lihtsalt kasiino “Kassa” lehele ja vali väljamaksemeetodiks PayPal. Sisesta summa, mille soovid välja võtta, ja kinnita tehing. Seejärel kantakse sinu võidud mõne päeva jooksul sinu PayPal-kontole.

Alternatiivsed makseviisid

MakseviisMitteaktiivsustasudMĂĽĂĽjate tasudRahvusvahelised ĂĽlekandedParim kasiino
PayPalAastamaks 10€2.9%5% tasu kõikidelt tehinguteltUnibet
NetellerTeenustasu 5,00 €2,99%Kuni 4,99%Betsafe
krillTeenustasu 5,00 €2,99%TasutaOlybet
TrustlyEi ole1,5%1,5%Slots.io
Revolut0.12%2.5%2.5%Tonybet

Kokkuvõte

Kuigi online-kasiinodes on saadaval palju erinevaid makseviise, on PayPal viimaste aastate jooksul muutunud üheks kõige populaarsemaks valikuks. PayPal on turvaline ja mugav viis hoiuste tegemiseks ja väljamaksete tegemiseks ning seda aktsepteerivad üha enam kasiinosid. Kuigi PayPal ei ole kõigis riikides saadaval, on see paljude jurisdiktsioonide mängijate jaoks võimalus. Lisaks pakub PayPal mitmeid eeliseid teiste makseviiside ees, sealhulgas kiireid tehinguid ja madalaid tasusid. Seetõttu ei ole üllatav, et PayPal-kasiinod muutuvad üha populaarsemaks mängijate seas kogu maailmas.

Teabeallikad

Eesticasiino.com meeskond töötab väsimatult selle nimel, et pakkuda kasutajatele kõige värskemat teavet. Portaali toimetajad kasutavad usaldusväärseid ja turvalisi teabeallikaid:

Korduma kippuvad kĂĽsimused

Mis on PayPal-kasiino?

PayPal-kasiino on online-kasiino, mis aktsepteerib PayPali kaudu tehtavaid makseid. PayPal on turvaline online-makseteenus, mis võimaldab raha saata ja vastu võtta kõikjal maailmas.

Kuidas teha sissemakseid PayPal-kasiinos?

PayPal-kasiinos sissemakse tegemiseks logi lihtsalt oma kontole sisse ja vali “Sissemakse”. Sealt saad valida makseviisiks PayPali ja sisestada summa, mida soovid sisse maksta.

Kuidas võtta oma võidud PayPal-kasiinost välja?

PayPal-kasiinost võidu väljavõtmiseks logi lihtsalt oma kontole sisse ja vali “Väljavõtmine”. Sealt saad valida väljavõtmismeetodiks PayPali ja sisestada summa, mille soovid välja võtta.

Kas PayPali kasutamisega online-kasiinos on seotud mingeid tasusid?

Ei, PayPali kasutamisega online-kasiinos ei kaasne mingeid tasusid. Mõned kasiinod võivad siiski küsida väikest tasu PayPal’i kaudu tehtud väljamaksete eest.

Kas PayPali kasutamine online-kasiinos on turvaline?

Jah, PayPali kasutamine online-kasiinos on turvaline. PayPal on turvaline veebimakse teenus, mis kasutab teie isikuandmete ja finantsteabe kaitsmiseks krĂĽpteerimistehnoloogiat.

Kas see lehekĂĽlg oli kasulik?

Seda lehte pole veel hinnatud – aidake teisi, jagades oma arvamust

Keeruta ratast!

Cashback Boonus
Try again
T-särk
Free spins
Try again
T-särk
Cash Boonus
Try again

Keeruta ratast, võida auhindu

Informatsioon boonuse kohta saadetakse e-mailile