Eesti online kasiinod 2024
Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Eesticasiino.com Privaatsuspoliitika on loodud selleks, et tagada kõigile meie klientidele parim krüptograafia- ja turvalisusega kaetud online-kasiino kogemus. Me hoolitseme oma klientide isiklike andmete eest ning tagame, et neid säilitatakse ainult siis, kui see on absoluutselt vajalik.

Sissejuhatus

Mõistame, kui oluline on hoida sinu isikuandmeid konfidentsiaalsena. Oleme selle privaatsuspoliitika välja töötanud, et selgitada meie pühendumust sinu privaatsuse kaitsmisele, samuti kogutava teabe tüüpe ja selle kasutamist. Soovitame sul seda privaatsuspoliitikat hoolikalt lugeda, kui kasutad meie veebisaiti või teenuseid või teed meiega äritehinguid. Meie saiti kasutades nõustud käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud tavadega. Kui sul on küsimusi meie privaatsustavade kohta, võta meiega julgelt ühendust.

Tehnilised andmed

Iga kord, kui külastad eesticasiino.com veebilehte, edastab sinu seade meile automaatselt mõned tehnilised andmed.

Need andmed hõlmavad külastuse kuupäeva ja kellaaega, brauseri ja operatsioonisüsteemi kaubamärki ja versiooni, ekraani resolutsiooni, brauseri ja klaviatuuri keelt, saadetud andmete liiklust, taotletud domeeni, veebibrauseris tehtud otsinguküsimust, lühendatud/anonüümset IP-aadressi ja teatud lehekülgedel veedetud aega. Seda teavet kasutatakse selleks, et aidata meil parandada meie veebisaiti ja paremini mõista meie külastajate vajadusi.

Andmete kasutamine

Me kasutame isikustamata andmeid järgmistel analüütilistel eesmärkidel: et parandada teabe esitamist kasutajatele vastavalt nende vajadustele ja huvidele; et parandada veebisaidi kasutajasõbralikkust ja funktsionaalsust. Kogutud andmed aitavad meil mõista, kuidas meie veebisaiti kasutatakse, et saaksime parandada kasutajakogemust. See hõlmab ka arusaamist, milliseid lehekülgi külastatakse kõige sagedamini ja millistele linkidele klikitakse. Samuti kasutame seda teavet tehniliste probleemide lahendamiseks ja parandamist vajavate valdkondade tuvastamiseks. Neid andmeid analüüsides saame oma veebisaiti pidevalt täiustada ja pakkuda kasutajatele paremat kasutuskogemust.

Küpsisefailid

Meie veebisaidil kasutame küpsiseid, et pakkuda sulle rohkem funktsionaalseid võimalusi ja parandada meie veebisaidi kasutajasõbralikkust. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse sinu seadmesse, kui külastad meie veebisaiti. Need aitavad meil näiteks sinu seadet järgmine kord meie veebisaidi külastades ära tunda ja näidata sulle kohandatud sisu. Lisateavet küpsiste kohta leiad meie andmekaitsedeklaratsioonist. Kui sa ei soovi, et me küpsiseid kasutaksime, saad oma brauseri seadistada nii, et see ei salvesta küpsiseid või teavitab sind enne küpsiste salvestamist. Pane aga tähele, et sellisel juhul pead meie veebilehe kasutamisel võib-olla teatud andmeid (nt paroole) sagedamini uuesti sisestama ja mõned funktsioonid ei pruugi sulle kättesaadavad olla.

Google Analytics

Me kasutame Google Analytics’it (koos anonüümimisfunktsiooniga), mis on Google Inc. (“Google”) pakutav veebianalüüsi teenus. Google Analytics kasutab küpsistefaile, mis võimaldavad analüüsida sinu veebilehe kasutamist. Genereeritud teave selle veebisaidi kasutamise kohta edastatakse tavaliselt Google’i USAs asuvasse serverisse ja salvestatakse seal.

Google kasutab seda teavet veebilehe operaatori nimel, et hinnata sinu veebilehe kasutamist, koostada aruandeid veebilehe tegevuse kohta ning pakkuda täiendavaid veebilehe ja Interneti kasutamisega seotud teenuseid turu-uuringute tegemiseks ja oma pakkumiste kohandamiseks.

Isiklikud andmed

Veebileht ei kogu, töötle ega salvesta kasutajate isikuandmeid. Isikuandmete kategooriasse kuulub igasugune teave, mis on seotud isikuga, kes on tuvastatud või keda on võimalik tuvastada. Seega saavad veebilehe külastajad ja kasutajad veebilehte sirvida anonüümselt ja igal ajal. Sellegipoolest on veebilehe küpsiste poliitikas märgitud, milliseid küpsiseid veebileht kasutab ja mis eesmärgil. Kui kasutaja otsustab veebisaidil registreeruda, palutakse tal täita registreerimisvorm, mis sisaldab mõningaid kohustuslikke välju, nagu nimi ja e-posti aadress, ning muid vabatahtlikke välju.

Selle protsessi käigus kogutud isikuandmeid kasutatakse üksnes käesolevas privaatsuspoliitikas määratletud eesmärkidel ja kasutaja nõusolekul. Lõpetuseks palume meeles pidada, et veebisaidile juurdepääsuga või selle kasutamisega nõustute käesoleva privaatsuspoliitikaga. Kui sa ei nõustu selle mis tahes osaga, lõpeta palun kohe meie teenuste kasutamine.

Andmekaitse

Mis tahes Interneti kaudu edastatav teave võib olla kolmandate isikute poolt pealtkuulamise ohus. Seetõttu on oluline võtta meetmeid edastatava isikliku või tundliku teabe kaitsmiseks. Kasutame andmete krüptimiseks tehnoloogiat, mida tuntakse kui “Secure Sockets Layer” (SSL). SSL kasutab andmete kodeerimiseks mitmesuguseid meetodeid, mis muudab teabe lugemise raskeks kõigil teistel peale adressaadi. Lisaks saab SSL-sertifikaate kasutada veebisaidi identiteedi kontrollimiseks, pakkudes täiendavat turvakihti. Neid lihtsaid samme järgides saad aidata kaitsta oma andmeid pealtkuulamise ja kolmandate osapoolte väärkasutuse eest.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Värskendame seda privaatsuspoliitikat perioodiliselt, kui lisame uusi funktsioone või teenuseid, seaduste muutudes ja tööstusharu standardite arenedes. Postitame need muudatused sellele lehele ja kui muudatused on olulised, edastame silmapaistvama teate (sealhulgas teatud teenuste puhul e-posti teel teavitus privaatsuspoliitika muudatustest). Selle privaatsuspoliitika iga versioon on märgitud lehe ülaosas selle jõustumiskuupäeva järgi. Kui pole märgitud teisiti, kehtivad meie praegused privaatsuspoliitikad kogu teabele, mis meil sinu ja sinu konto kohta on.

Kokkuvõte

Meie privaatsuspoliitika eesmärk on aidata sul mõista, kuidas me sinu kohta teavet kogume, kasutame ja avaldame. See hõlmab ka sinu õigusi seoses teie isikuandmetega. Me võime oma privaatsuspoliitikat aeg-ajalt uuendada, seega palun vaata regulaarselt tagasi, et saada uusim versioon. Kui sul on küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta, võta meiega ühendust.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on privaatsuspoliitika?

Privaatsuspoliitika on dokument, milles kirjeldatakse, kuidas üksikisik või organisatsioon kogub, kasutab ja avalikustab isikuandmeid. Privaatsuspoliitika võib olla koostatud selleks, et järgida seadusi või eeskirju, või see võib olla lihtsalt avaldus ettevõtte pühendumusest kaitsta oma klientide privaatsust.

Miks on vaja privaatsuspoliitikat?

Kui kogud, kasutad või avalikustad isikuandmeid, siis on sul vaja privaatsuspoliitikat. Selle põhjuseks on see, et inimestel on õigus teada, kuidas nende isikuandmeid kasutatakse ja milliseid meetmeid võetakse nende kaitsmiseks. Privaatsuspoliitika annab inimestele kindlustunde, et nende isikuandmeid käsitletakse vastutustundlikult.

Mis peaks sisaldama privaatsuspoliitikat?

Privaatsuspoliitika peaks sisaldama vähemalt järgmist:

  • Sinu poolt kogutavate isikuandmete tüübid;
  • Kuidas sa isikuandmeid kasutate ja avaldate; ja
  • Meetmed, mida võtad isikuandmete kaitsmiseks.

Kas see lehekülg oli kasulik?

Seda lehte pole veel hinnatud – aidake teisi, jagades oma arvamust

Keeruta ratast!

Cashback Boonus
Try again
T-särk
Free spins
Try again
T-särk
Cash Boonus
Try again

Keeruta ratast, võida auhindu

Informatsioon boonuse kohta saadetakse e-mailile