Online Kasiino Eesti
Tingimused

Tingimused

Eesticasiino.com soovib, et lugejad saaksid lõbusa ja nauditava kogemuse. Selle tagamiseks oleme kehtestanud tingimused, millega kõik mängijad peavad nõustuma. Nende tingimuste eesmärk on kaitsta mõlemat poolt ja tagada, et kõik oleksid sama meelt. Nende tingimustega nõustudes kinnitad, et mõistad neid ja nõustud nendega. Kui sa nende tingimustega ei nõustu, palun ära loo kontot aadressil Eesticasiino.com.

Selgitus

 • Veebisaidi all peame silmas eesticasiino.com
 • Kasutaja all peame silmas sind
 • Lepingu all peame silmas kõiki lehel kirjeldatud tingimusi

Meie (Eesticasiino.com) eesmärk on pakkuda oma kasutajatele suurepäraseid veebikogemusi. Osa sellest kogemusest seisneb selles, et meie veebisaiti on lihtne kasutada ja navigeerida. Selleks, et kõik saaksid meie veebisaiti nautida, oleme loonud lepingu, mis kirjeldab selle saidi kasutamise reegleid ja eeskirju. Soovitame kõigil tungivalt see leping enne meie veebisaidi kasutamist läbi lugeda. Meie veebisaiti kasutades nõustute järgima Lepingus kirjeldatud tingimusi. Kui sul on lepingu kohta küsimusi, võta meiega julgelt ühendust.

Palume sul lahkuda veebilehelt, kui sa ei nõustu ühegi lepingus sätestatud tingimusega. Kui sa ei nõustu lepinguga tervikuna, tähendab see, et sul ei ole õigust sellele veebisaidile juurde pääseda ega seda mingil viisil kasutada.

Me võime igal ajal ja omal äranägemisel teha käesolevas lepingus muudatusi, parandusi või uuendusi. Me ei ole kohustatud sind enne muudatuste tegemist sellest teavitama ega sinuga konsulteerima ning kui sa jätkate veebilehe kasutamist pärast selliseid muudatusi, tähendab see, et te nõustud uute tingimustega. Soovitame sul käesolevat lepingut regulaarselt läbi vaadata, et oleksid teadlik kõigist muudatustest. Kui sa ei nõustu uute tingimustega, pead lõpetama veebisaidi kasutamise.

Sina nõustud

 1. Käesoleva veebisaidi eesmärk on pakkuda külastajatele teavet, mida saab kasutada ainult teavitamise eesmärgil. Me ei vastuta siit loetud teabe, sealhulgas meie e-posti sisu põhjal tehtud toimingute võimalike tulemuste eest.
 2. Eesticasiino.com võtab vastutustundliku lähenemisviisi hasartmängudele. Me ei osale rahalistes tehingutes ega propageeri hasartmängutegevust. See hõlmab ka mobiili-, võrgu- või maapealsete hasartmänguplatvormide haldamist. Me usume, et hasartmängud peaksid olema ainult lõbus ja meelelahutuslik tegevus, mitte raha teenimise viis. Tunnistame, et on olemas sõltuvuse oht ja soovime teha kõik endast oleneva, et kaitsta oma kliente. Seepärast on meil range poliitika, mis takistab alla 18-aastastel meie teenuse kasutamist. Pakume ka vahendeid ja tuge, et aidata inimestel oma hasartmängude üle kontrolli säilitada. Kui sul on kunagi muresid oma hasartmängude pärast, võta meiega julgelt ühendust. Me oleme siin, et aidata.
 3. Sellele veebisaidile juurdepääsuga ja selle kasutamisega nõustud, et sa ei kasuta seda veebisaiti ebaseaduslikel eesmärkidel. Samuti nõustud, et kasutad veebisaiti vastavalt sinu riigi kohalikele seadustele.
 4. See veebileht järgib nulltolerantsipoliitikat igasuguse sisu suhtes, mida võib pidada solvavaks. See hõlmab muu hulgas, kuid mitte ainult, vihakõnet, ähvardusi, seksuaalselt keelt ja vägivalda. Igasugune sellesse kategooriasse kuuluv sisu eemaldatakse veebilehelt viivitamatult. Samuti palume meie kasutajatel hoiduda sellise sisu üleslaadimisest, postitamisest või avalikustamisest. Kui näed sisu, mis teie arvates rikub meie põhimõtteid, teatage meile sellest viivitamatult.
 5. Oleme väga uhked oma veebisaidi kvaliteedi üle ja püüame pakkuda oma kasutajatele laitmatut kogemust. Siiski ei saa me garanteerida, et see veebisait on vigade ja puuduste vaba või et see on kaitstud katkestuste eest.
 6. Me mõistame, et tänapäeval pommitatakse inimesi pidevalt teabega ja võib olla raske kõike läbi sõeluda, et leida see, mis on nende jaoks oluline. Seepärast lubame pakkuda oma veebilehel ainult kõige kasulikumat ja ajakohasemat teavet. Lisaks sellele pakume ka linke teistele veebiressurssidele, et meie kasutajad saaksid katta kõik oma vajadused ühest kohast.
 7. Kuigi selle veebisaidi administraatorid ja moderaatorid teevad kõik endast oleneva, et jagatud teave oleks täpne, täielik ja ajakohane, võib aeg-ajalt esineda juhtumeid, kus see ei ole nii. Lisaks sellele ei pruugi kasutajate poolt väljendatud arvamused kajastada veebisaidi seisukohti. Seetõttu ei saa see veebisait vastutada mis tahes väärateadmiste eest, olgu need siis kaudselt või kaudselt väljendatud. Me hindame siiski sinu tagasisidet ja julgustame sind teatama kõikidest ebatäpsustest, millega võid kokku puutuda.
 8. Kasutaja vastutab ise selle eest, et ta kontrollib hasartmängudega seotud kohalikke seadusi, täidab hasartmängude vanuse miinimumnõudeid ja loeb meie sisu. Samuti on kasutaja kohustus järgida oma elukoha seadusi, olgu see siis riiklikul või maakondlikul tasandil. Hasartmängud võivad olla lõbus ja põnev ajaveetmise viis, kuid on oluline meeles pidada, et tegemist on ka meelelahutuse vormiga. Nagu iga muu meelelahutuse puhul, on sellega seotud ka riskid. Oluline on olla neist riskidest teadlik ja mängida vastutustundlikult. Soovitame tungivalt, et kõik meie lugejad teeksid oma uuringuid ja veenduksid, et nad järgivad kõiki oma jurisdiktsiooni eeskirju ja määrusi. Kui sul on küsimusi või muresid, võta meiega julgelt ühendust.
 9. Kogu sellel veebisaidil avaldatud sisu, sealhulgas tekst, fotod, videod ja helifailid, on kaitstud autoriõigusega. Autoriõigus on intellektuaalse omandiõiguse liik, mis annab loojatele ainuõiguse oma teostele. See tähendab, et ainult autoriõiguse omanik võib oma tööd reprodutseerida, levitada või esitada.
 10. See veebisait võtab sinu privaatsust tõsiselt ja on pühendunud sinu isikuandmete kaitsmisele. See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda kasutajatele parimat võimalikku kogemust. Sel põhjusel võib käesolev veebisait kasutada sinu arvutis mõningaid küpsiseid, mille ainus eesmärk on parandada kasutajakogemust. Veebilehe kasutamisega nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt käesolevale poliitikale. Mõned küpsised, mida me kasutame, on veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks hädavajalikud. See veebisait kasutab järgmisi küpsiseid: olulised küpsised, tulemuslikkuse küpsised, funktsionaalsuse küpsised ja suunatud reklaamiküpsised. Lisateavet meie kasutatavate küpsiste tüüpide kohta leiad meie küpsiste poliitikast. Kui sa ei soovi, et me kasutaksime küpsiseid, võite igal ajal muuta oma küpsiste seadistusi, muutes oma brauseri seadeid. Pange siiski tähele, et kui te keelate küpsised, ei pruugi teil olla võimalik pääseda ligi meie veebisaidi teatud valdkondadele või funktsioonidele.

Oleme nõus

 1. Eesticasiino.com on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide isikuandmete privaatsust. Vastavalt uuele üldisele andmekaitsemäärusele (GDPR) on klientidel õigus teada, kus ja kuidas nende isikuandmeid kasutatakse. Samuti on neil õigus nõuda oma isikuandmete koopiat. Soovi korral anname seda teavet hea meelega. Kliendid võivad esitada taotluse e-posti, posti või telefoni teel. Vastame taotlustele 30 päeva jooksul. Kui sul on küsimusi või muresid meie privaatsuspoliitika kohta, võta meiega julgelt ühendust.
 2. Alternatiivne vaidluste lahendamine, näiteks vahendamine, on mitteametlik protsess, mille käigus aitab neutraalne kolmas isik lahendada kahe osapoole vahelist vaidlust. See veebisait jätab endale õiguse lõpetada või keelduda mis tahes vaidluse või kaebuse vahendamisest. Mõnel juhul võib see olla vajalik õiguslikel põhjustel või vaidluse iseloomu tõttu. Veebisaidi poolt tehtud otsused on lõplikud. Kui sul on küsimusi või muresid, võta meiega ühendust.°
 3. Kuigi küpsised on üldiselt ohutud ja kasulikud, eelistavad mõned inimesed neid mitte lubada. See on täiesti arusaadav ja enamik veebisaite annab teile võimaluse küpsiste keelamiseks või lubamiseks oma äranägemise järgi. Kui küpsised ei meeldi teile, lülitage need lihtsalt oma brauseri seadetes välja ja nautige oma sirvimiskogemust ilma nendeta.

Kokkuvõte

Kui kasutate saiti Eesticasiino.com, nõustud ettevõtte tingimustega. Nendes on kirjas, mida klient võib oodata, samuti ettevõtte õigused ja kohustused. Tingimused on olulised, sest need aitavad kaitsta nii klienti kui ka ettevõtet. Tingimused enne nendega nõustumist läbi lugedes ja neist aru saades saad vältida hilisemaid probleeme. Kui sul on küsimusi, võta meiega ühendust.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on tingimused?

Tingimused on juriidiline kokkulepe sinu ja ettevõtte vahel. Neis sätestatakse sinu ja ettevõtte õigused ja kohustused seoses nende toodete või teenuste kasutamisega. On oluline, et sa loeksid ja mõistaksid tingimusi, enne kui nendega nõustud.

Mida peaksin tingimustes silmas pidama?

Tingimusi lugedes peaksid otsima mis tahes klausleid, mida võiks pidada ebaõiglaseks. Näiteks klauslit, mis lubab ettevõttel tingimusi igal ajal ilma etteteatamiseta muuta, või klauslit, mis piirab sinu õigust teenust tühistada. Samuti peaksid otsima klausleid, millest sa ei saa aru ja vajaduse korral küsima ettevõttelt selgitusi.

Kas on veel muid olulisi asju, mida tuleks arvesse võtta?

Jah – sa peaksid olema teadlik ka oma tarbijaõigustest. Need on õigused, mis sul tarbijana seaduse alusel on, sõltumata sellest, mis on märgitud tingimustes.

Kas see lehekülg oli kasulik?

Seda lehte pole veel hinnatud – aidake teisi, jagades oma arvamust

Keeruta ratast!

Cashback Boonus
Try again
T-särk
Free spins
Try again
T-särk
Cash Boonus
Try again

Keeruta ratast, võida auhindu

Informatsioon boonuse kohta saadetakse e-mailile